Lingual Ortodonti

Dijital ortamda size özel tasarlanan ve üretilen ortodontik apareyleriniz dişlerinizin arka yüzeyine yapıştırılır, bu sayede sizden başka hiç kimse ortodontik tedavi gördüğünüzü anlayamaz.

Invisalign Tedavisi

San Jose, California’da size özel tasarlanan Invisalign şeffaf plakları ile ortodontik tedavi görebilirsiniz, şeffaf plaklar dışardan farkedilmez ve gün içinde takılıp çıkartılabilir.

Estetik Braketler

Doğal diş renginde tasarlanmış yarı saydam seramik braketler ile metal braketlerdeki estetik kaygıyı yaşamadan ortodontik tedavi görebilirsiniz.

Çene Eklemi Hastalıkları Tedavisi

Çiğneme sırasında çenelerde kayma ve ‘klik’ sesi duyulması, ağız açmada kısıtlılık ve ağrı, sabahları hissedilen yüz ve baş ağrıları gibi belirtiler gösteren çene eklemi rahatsızlıklarının teşhis ve tedavisini kapsamaktadır.

Ortopedik Çene Problemleri ve Ortognatik Cerrahi

Çene Kemiklerinin yetersiz yada fazla gelişimi gibi yapısal sorunlarla, önde yada geride pozisyonlanması gibi pozisyonel bozuklukların ve bu bozukluklara bağlı gelişen uyku apne sendromunun (OSA) dijital yöntemlerle teşhisi, analizi ve tedavilerini kapsamaktadır